Ingeborg van Meggelen
Wat is het toch leuk als Durftevragen groeit met begeleiders die enorm veel energie genereren. Ingeborg is er daar een van. Binnen haar enorme veelzijdigheid is het leggen van verbinding tussen mensen een rode draad. Zo hielp zij het netwerk van vrouwelijke ondernemers Vrouw in Bedrijf in Haarlem helpen doorstarten en was ze er 5,5, jaar voorzitter, is ze de initiator van het netwerk van startende vrouwelijke ondernemers Entre Jeunes. Daarnaast is Ingeborg ook betrokken bij netwerkinitiatieven als Bites & Business, en Vrouwenwoensdag en begeleid ze daar regelmatig groepen.
Vanuit haar bedrijf: Nèt even anders dat zij in 1996 begon, helpt ze mensen o.a. slimmer te netwerken waarbij ze ook gebruik maakt van colour coaching. Aan de hand van de kleurenleer, het effect dat kleuren op jou en je bedrijf hebben, over de kleuren in je kleding en je huisstijl, maakt Ingeborg mensen bewuster van hun uitstraling en helpt zij hen zich effectiever te presenteren.

foto:Esther de Boer
Ze heeft er zin in om hier haar kennis en ervaring te delen. Ze houdt ervan met groepen te werken maar ook mensen individueel een stapje verder te helpen op hun weg om succesvoller te worden. Je mag haar ook vragen stellen, ze is niet voor niets bij Durftevragen aangesloten.
Je kunt haar volgen op twitter: http://twitter.com/ColourCoachIng
En op LinkedIn ben ik ook te vinden: http://nl.linkedin.com/in/ingeborgvanmeggelen
En dit is haar Weblog: http://netevenanders.typepad.com/mijn_weblog/
Ingeborg’s verlanglijstje:
- hulp bij opzetten van een vernieuwde website(s)
- laten drukken van nieuwe visitekaartjes
- leads naar bedrijven voor wie Druftevragen iets kan betekenen
- leuke workshops/trainingen op gebied van communicatie/netwerken
- boeken (vraag mij naar recente lijst) of muziek CD
- weekendje weg / theater / waardebonnen
- beamertje: Cinemin™ Swivel portable multimedia pico
- muziek installatie voor mijn i-phone
- geld
3 comments
`hallo
ik wil graag meedoen met durf te vragen in haarlem.. maar ik ben een gewonen huisvrouw mindervalide en wat ik zo lees zijn het toch wel mensen die al coachen of een eigen toko hebben..
mijn vraag val ik dan niet erg uit de groep??
het lijkt mij juist fijn om een antwoord op je vraag te krijgen van meer mensen tegelijk..
groeten stieneke van dijk
Dag Stieneke, ik ben geen begeleider/organisator maar ik denk dat je gewoon moet meedoen. Waarom niet? Elk mens heeft unieke kwaliteiten, daar ben ik van overtuigd. Jij dus ook!
Je hebt niets te verliezen.
Stieneke
Volgens mij heb ik je per mail al iets laten weten, maar ik weet het niet 100 % zeker. Voor zekerheid nu mijn reactie: iedereen heeft talenten en is waardevol! Jij dus ook. Je bent dus van harte welkom om deel te nemen. Je vind data en plaatsen onder de agenda en inschrijvingen. Graag tot ziens of hoors, blijf ze stellen die vragen, altijd goed!
gr ingeborg van meggelen
Leave a Comment